Dni wyjazdów: poniedziałek / wtorek / piątek / sobota / niedziela

Infolinia dostępna codziennie: 8:00 – 21:00

Przeprowadzki
Anglia Polska

Przygotowujemy się skrupulatnie do każdej przeprowadzki tak samo, jak Ty. Zaufaj doświadczonej ekipie od przeprowadzek międzynarodowych.

CENA
TRANSPORTU

od 750

Przeprowadzki z Anglii do Polski

Przeprowadzki Luka Trans

Na życzenie organizujemy przeprowadzki Anglia Polska. Oferujemy kompleksowe usługi, w których skład wchodzi załadunek, transport i rozładunek mebli, sprzętów i rzeczy. Dodatkową możliwością jest dobranie usługi pakowania, przyjeżdżamy wtedy z przewidzianym wyprzedzeniem i pomagamy rozmontować meble sprzęty, oraz spakować je i zabezpieczyć. Świadczymy kompleksowe usługi, które można zarezerwować w dowolnej chwili. Gwarantujemy szybki transport, który zapewnia dojazd spod adresu pod adres. Dzięki nam Twoja przeprowadzka będzie łatwa i szybka. Zamów usługę i przekonaj się o tym, z jaką łatwością można zmienić miejsce zamieszkania na inny kraj.

Co zabieramy

Jesteśmy w stanie przewieźć całe wyposażenie Twojego domu.

Meble

Sofy, krzesła, komody, biurka, stoliki, fotele, szafy, szafki RTV, łóżka itp.

Sofy

Kanapy, fotele, podnóżki, szezlongi, ławy, wyposażenie salonu.

Telewizory

Telewizory, monitory, komputery, sprzęt audio i inne sprzęty.

RTV / AGD

Pralki, suszarki, lodówki, mikrofalówki, kuchenki, piekarniki i wiele innych.

Rowery / Skutery

Motocykle, skutery, quady, rowery, hulajnogi, deski i inne małe pojazdy.

 

Kartony

Drobne rzeczy warto popakować w kartony, będzie poręczniej.

Sprawdź nasze ceny

Ceny usług są niewygórowane. Polecamy skontaktować się z nami w celu zapoznania się z ostateczną ceną usługi, która jest uzależniona od ilości transportowanych rzeczy.

MINI
PRZEPROWADZKA
od 500

małe gabaryty
do 200kg

STANDARD
PRZEPROWADZKA
od 650

dowolne gabaryty
do 300kg

MAXI
PRZEPROWADZKA
od 850

załadunek pełnego busa
do 600kg

Dlaczego warto wybrać Luka-Trans

Tanie przeprowadzki do Anglii

Ceny naszych usług są niewygórowane, ponieważ dbamy o Twoje dobro. Można zamówić u nas usługę dopasowaną do indywidualnych potrzeb i nie przepłacać za transport do Anglii. Dojazd Door to Door jest u nas zupełnie bezpłatny i oczywisty przy realizacji każdego zlecenia.

Ubezpieczenie towarów

Wszystko, co przewozimy, jest ubezpieczone na czas transportu z punktu A do punktu B. Osobiście bardzo dbamy o to, by Twoje meble, sprzęty i rzeczy dotarły na miejsce w nienaruszonym stanie, w tym celu wszystko dokładnie zabezpieczamy. Możesz być więc spokojny o swój dobytek.

Pomoc w pakowaniu

Na życzenie zajmujemy się pakowaniem mebli i sprzętów. Taką usługę należy zamówić z wyprzedzeniem, najlepiej podczas rezerwacji terminu przeprowadzki. Jest to dodatkowo płatna usługa, ale bardzo wygodna. Oczywiście możesz skorzystać z usługi bez pakowania, wtedy zajmujemy się tylko załadunkiem.

Wyceń przeprowadzkę online Luka-Trans

Wybierz sposób rezerwacji, który Ci odpowiada i zamów termin przeprowadzki, pamiętaj, aby zrobić to z kilkudniowym wyprzedzeniem. Jeśli masz pytania, skontaktuj się telefonicznie.

Skontatuj się z nami