Dni wyjazdów: poniedziałek / wtorek / piątek / sobota / niedziela

Infolinia dostępna codziennie: 8:00 – 21:00

Busy z Anglii do Polski

W tym miejscu zarezerwujesz busy z Anglii do Polski. Sprawdź aktualne dni wyjazdów/powrotów do Polski.

CENA BILETU
od 600

Bus z Anglii do Polski

Nasza oferta obejmuje busy do Polski, czyli powroty do kraju, z których może skorzystać każdy. Wystarczy zarezerwować termin, korzystając z jednego z udostępnionych przez nas sposobów. Kursujemy kilka razy w tygodniu i gwarantujemy dojazd spod adresu pod adres bez przesiadek i komplikacji.

Komfort to nieodłączna część naszych pojazdów. Postawiliśmy na indywidualnie zaprojektowane i wykonane wnętrze. Dodatkowo dbamy o bezpieczeństwo i jakość obsługi. Pracują u nas wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy, dzięki temu wyjazdy są szybkie i przyjemne.

Transport Polska Anglia

Zajmujemy się transportem międzynarodowym, a nasze busy z Anglii do Polski kursują systematycznie, przewożąc nie tylko pasażerów, ale również przesyłki. Rozbudowaliśmy swoje usługi ze względu na potrzeby naszych klientów. Przetransportujemy dla Ciebie niemal wszystko.

Przewóz osób Polska Anglia to usługa, na której najbardziej się skupiamy. Przewóz osób wymaga organizacji, a przede wszystkim zapewnianie wygody, bezpieczeństwa i szybkiego dojazdu do celu. To wszystko gwarantujemy w naszej ofercie.

Prosta rezerwacja

Wybierz jeden z dostępnych sposobów rezerwacji i zapewnij sobie wyjazd w terminie, który Ci odpowiada. Zadzwoń lub wypełnij formularz online.

Telefoniczna

735 230 001

Formularz online

Dni wyjazdów

Bus do Anglii:
poniedziałek / piątek / sobota

Bus do Polski:
wtorek / sobota / niedziela

Oferta Luka-Trans

Stworzyliśmy usługi dopasowane do Twoich potrzeb. Wybierz transport dla siebie i zamów termin, w którym go zrealizujemy.

przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Anglii

Zajmujemy się transportem osób do Anglii, który zawsze odbywa się spod adresu pod adres. Gwarantujemy komfort oraz indywidualne podejście.

Czytaj więcej

paczki do Anglii

Paczki do Anglii

W każdej chwili możesz przesłać za naszym pośrednictwem paczki do Anglii i Polski z dowolną zawartością. Przesyłki również przewozimy door to door.

Czytaj więcej

przeprowadzki Polska Anglia

Przeprowadzki

Jeśli wracasz do kraju, to nie musisz się o nic martwić, ponieważ pomożemy Ci w przetransportowaniu rzeczy. Zamów przeprowadzki Anglia Polska.

Czytaj więcej

Zarezerwuj busa online Luka-Trans

Wypełnij formularz rezerwacji i zamów usługę na dowolny termin. Pamiętaj, aby potwierdzić rezerwację online telefonicznie w ciągu 24 godzin od przesłania.

Busy z Angli do Polski
trzy razy w tygodniu

Oferowane przez nas busy z Anglii do Polski kursują trzy razy w tygodniu (we wtorek, sobotę i niedziele). Dzięki temu z pewnością znajdziesz interesujący Cię termin wyjazdu.

Bus Anglia Polska
trasy przejazdu

Podróżując z nami masz pewność że dotrzesz do celu bez przeszkód. W zależności od potrzeb naszych klientów dojedziemy pod każdy adres w UK. Podróż naszym busem odbywa się bez przesiadek.

Skontatuj się z nami