Dni wyjazdów: poniedziałek / wtorek / piątek / sobota / niedziela

Infolinia dostępna codziennie: 8:00 – 21:00

Busy Polska Anglia

W tym miejscu zarezerwujesz busy Polska Anglia dostępne 3x w tygodniu. Jeździmy bezpośrednio z adresu pod adres.

CENA BILETU
od 600

Stworzyliśmy wysokiej jakości usługi, które zapewniają wszystko, czego potrzeba w podróży międzynarodowej. Postawiliśmy na przewóz osób do Anglii i Polski oraz rozbudowaliśmy swoją ofertę o transport paczek i przeprowadzki, by spełniać wszystkie potrzeby naszych klientów. Nasze usługi powstały z myślą o wymagających osobach, które potrzebują komfortu, uczucia bezpieczeństwa oraz przyjemnej atmosfery w trasie.

Kilka razy w tygodniu kursujemy do UK i zawozimy pasażerów dokładnie pod adres, który nam wskażą przy rezerwacji. Dzięki takiemu systemowi podróżowania nasi pasażerowie oszczędzają czas i pieniądze. Zależy nam na tym, by nasze busy do Anglii były odpowiednią usługą dla wszystkich.

Transport Polska Anglia

Nasze usługi to przewóz osób Polska Anglia, podczas których przewozimy również bagaże pasażerów. Każdy kupiony bilet zapewnia duży limit bagażowy do wykorzystania na własne potrzeby. Gwarantujemy Transport do Anglii, który spełni wszystkie Twoje potrzeby.

Przewozy Anglia

Dbamy o to, by podróże z nami były komfortowe. Busy do Anglii w naszej flocie są nowe i indywidualnie zabudowane na nasze życzenie. Dbamy o każdy szczegół w tym pojazd, obsługę, klienta, ilość przystanków w podróży oraz o wiele innych aspektów, które wpływają na jakość podróży.

Prosta rezerwacja

Wybierz sposób rezerwacji, który ci odpowiada. Uruchomiliśmy aż dwie możliwości zamówienia naszych usług, by było Ci łatwiej. Zamawiaj busy Polska Anglia.

Telefoniczna

735 230 001

Formularz online

Dni wyjazdów

Bus do Anglii:
poniedziałek / piątek / sobota

Bus do Polski:
wtorek / sobota / niedziela

Oferta Luka-Trans

Stworzyliśmy wysokiej jakości usługi, które spełnią Twoje potrzeby. Skontaktuj się z nami, jeśli jesteś w potrzebie.

przewóz osób do Anglii

Przewóz osób do Polski

Oferujmy komfortowy i bezpieczny przewóz osób z Polski do Anglii dla wszystkich zainteresowanych podróżą. Nasze busy są nowe i indywidualnie zabudowę dla większej wygody.

Czytaj więcej

paczki do Anglii

Paczki do Anglii

Na życzenie nasze busy do Anglii przewożą również paczki. Przesyłki zawsze transportujemy w systemie Door to Door, uwzględniając adresy wskazane przy rezerwacji.

Czytaj więcej

przeprowadzki Polska Anglia

Przeprowadzki

Organizacja przeprowadzki wymaga wiele czasu i poświęcenia. Zamów usługę przeprowadzki Anglia Polska u nas a zajmiemy się wszystkim. Przewieziemy Twoje rzeczy.

Czytaj więcej

Zarezerwuj busa online Luka-Trans

Szybko i łatwo zarezerwuj bilet na busy Polska Anglia, wypełniając formularz. Pamiętaj, aby potwierdzić rezerwację telefonicznie w ciągu 24 godzin.

Bus Anglia -jak przebiega podróż?

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą przejazdu naszymi busami to zarezerwuj bilet telefonicznie bądź poprzez formularz online. Gdy już dokonasz rezerwacji nie pozostaje Ci nic innego jak spakować się i oczekiwać przyjazdu naszego kierowcy. Przejazd odbędzie się w umówionym przez Ciebie terminie w usłudze door to door.

Tanie busy z Polski do Anglii

Szukasz taniego transportu do Anglii? Świetnie trafiłeś, tak się składa, że w naszej ofercie znajdziesz jedne z najtańszych na rynku bilety na busy do Anglii. W cenie biletu otrzymasz duży limit bagażu, transport bez przesiadek w usłudze door to door a sama podróż odbędzie się w nowoczesnych i wygodnych busach.

Skontatuj się z nami