O firmie

Firma Luka-Trans to przedsiębiorstwo świadczące szeroki wachlarz usług w zakresie transportu. Naszą fundamentalną usługę stanowią osobowe przewozy Polska-Anglia-Polska. Realizujemy świadczenie w systemie Door-to-Door. Jest to wygodna forma podróżowania, ponieważ pasażerowie nie muszą martwić się o limity wagi bagażu, przesiadki bądź inne, nieprzewidziane koszty. Busy z Anglii do Polski i z powrotem w trybie „drzwi-w-drzwi” stawiają się w miejscach wskazanych w formularzu rezerwacji. Oznacza to, że nasi kierowcy odbierają pasażerów z domu bądź hotelu i zawożą do miejsca docelowego.

Chcąc zarezerwować bus do Anglii wystarczy w formularzu rezerwacji lub podczas rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem podać dokładne adresy. Przed przyjazdem kierowca kontaktuje się z pasażerem, aby potwierdzić godzinę przyjazdu.

Przewóz osób z Anglii do Polski i z powrotem odbywa się 3x razy w tyg. Każdą rezerwację traktujemy indywidualnie. Rezerwacja dotyczy wyłącznie transportu osobowego, nie przewozimy paczek.

Log in